http://uupload.ir/files/18nv_%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87_%D8%A7%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%B4.jpg

حمله اوباش قمه‌کش به مردم

٣ جوان شرور که حالت عادی و طبیعی نداشتند و خیابان کوهسنگی مشهد را به‌هم ریختند، موجب به بارآمدن خسارت مالی به خودروهای چند شهروند شدند.

گروهی از مأموران کلانتری جهاد برای جمع‌آوری مدارکی که علیه متهمان وجود داشت به سراغ چند شاکی پرونده رفتند یکی از آن‌ها در اظهاراتش اعلام کرد: «داخل خانه بودم که صدای عربده‌کشی و فحاشی چند جوان از داخل خیابان به گوش رسید. به کوچه رفتم، دیدم ٣‌پسر جوان با قمه و چاقو به جان خودرو سواری‌ام افتاده و مشغول تخریب آن هستند. بلافاصله به داخل خانه برگشتم و موضوع را به پلیس گزارش کردم.»

سرهنگ اکبر آقابیگی، فرمانده انتظامی مشهد:

٣متهم پرونده به قصد فرار از چنگ مأموران خود را از روی بام یکی از خانه‌های محله به خیابان انداخته و از ناحیه پا دچار جراحت سطحی شده بودند که طی هماهنگی با مرجع قضایی به وسیله اورژانس به مرکز درمانی منتقل و تحت مداوا قرار گرفتند.

حوادث

شهرآرا منبع موثق اخبار مشهد

eitaa.com/joinchat/1187905538Cb77badffab

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هارمونی باران آموزش عطرسازی مطالب روانشناسي تناسلی مشاوره پوست و مو نقشه یو تی ام|جانمایی پلاک ثبتی|نقشه یو تی ام شهرداری|کارشناس رسمی دادگستری اشتراک مطالب وبلاگ آژانس هواپیمایی اوج ماندگار | مجری خرید تور داخلی و خارجی علوم پزشکی اثبات